İK Faaliyetleri

Çalışan yetkinliklerini ve memnuniyetini arttırmak için sürekli gelişimi destekliyor, bağımsız kuruluş ve üniversitelerle işbirliği yapıyoruz.

2016 yılında İstanbul Şehir Üniversitesi ile birlikte çalışanlarımıza 20.000 saatlik “Çalışan Gelişimi ve Motivasyonu” eğitimi düzenledik.

Çalışanlarımızın sosyal yaşamlarında daha mutlu olmaları için Habitat Derneği ile “Cebimdeki Gelecek” projesini gerçekleştirdik.

İş-Kur Programları ile 2016 yılında 220, 2017 yılının ilk yarısında 120 yeni çalışanımıza mesleki eğitimler verdik.

Gelecek nesillere bilgilerimizi aktarmak adına İstanbul Şehir, Ege, 9 Eylül, Uludağ, Mimar Sinan ve Marmara Üniversitesi’nde lisans ve yüksek lisans öğrencilerine eğitimler ve seminerler düzenledik.

2016 yılında Çalışan Memnuniyetini arttırmak için İstanbul Şehir Üniversitesi tarafından yapılan Çalışan Memnuniyet anketi sonuçlarına göre aksiyonlar aldık. Bölümler bazında çalışan memnuniyetini takip etmek üzere yönetim KPI’ları oluşturduk.

2017 yılı için, çalışan memnuniyetini ve güvenliğini artırmak için projeler geliştirdik, kaynak ayırdık.

Çalışanlarımızın kaynaşması için iftar programları, departman etkinlikleri, sosyal faaliyetler, futbol turnuvaları düzenliyoruz.

Çocuklarımız için 23 Nisan resim yarışması, kitap bağış kampanyası; genç yeteneklerimiz için inovasyon ve verimlilik proje yarışmaları organize ediyoruz.

Kendimizi geliştirmek amacıyla aldığımız Sedex, BSCI, WCA gibi uluslararası denetimlerden başarıyla çıktık.

Kendi çalışanlarımızın yanı sıra tedarikçilerimizin çalışan memnuniyetini ve güvenliğini arttırmak üzere yenilenen ve güçlenen CSR (Kurumsal Sosyal Sorumluluk) ekibimizle projeler geliştiriyor ve denetimler yapıyoruz.