Meditay

Denim konfeksiyon alanındaki 42 yıllık deneyimini, medikal tekstil ürünleri alanına taşımak isteyen Tay Grup, Meditay markasıyla üretime başlamıştır. Sağlık kuruluşlarının talep ettiği bütün medikal üretim standartları sağlanarak günlük 2 milyon adet maske üretimi gerçekleştirilmesi planlanan 1500 m2’lik tesiste yaklaşık 400 kişiye istihdam sağlanacaktır. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlara yılda 700 milyon adet medikal tekstil ürünü üretimi hedeflenmektedir.

Maskemizi kullanarak sağlığınızı bize emanet ettiğinizin bilincindeyiz. Bu farkındalıkla, maske üretimi için aşağıdaki süreçleri takip etmekteyiz:

1- Dezenfeksiyon Süreci: Öncelikle tüm personel günlük kıyafetlerini; tek kullanımlık eldiven, bone, laboratuvar önlüğü, pantolonu ve medikal ayakkabılarıyla değiştirdikten sonra el ve vücut dezenfeksiyonu ile başlayan adımları takip etmektedir. Ziyaretçiler, ziyaretçi dezenfeksiyon odasından geçtikten sonra galoş ve maske takar. Üretim alanımıza girmek için, tüm ziyaretçiler ve çalışanlar yüksek teknolojiye sahip yüz tarayıcımızda ateşlerini ölçerler. Bu tarayıcı, ayrıca maske kontrol etme özelliğine de sahiptir. (Ateş, hatalı maske kullanımı ve maskesiz olma durumu varsa kapı kapalı kalır, işletmeye giremez). Personelin temel ihtiyaçlarını gidermesi için işletmeden çıkması durumunda, giriş ve çıkış farklı kapılardan olduğu için dezenfeksiyon süreci yeniden yapılır.

2- Havalandırma Sistemi: Üretim sahamızdaki e-operasyonel su filtreleme sistemimiz sayesinde temiz hava saatte 6 kez su filtresinden geçer. Nem ve partiküller giderildikten sonra işletmeye verilir. Bu yöntem, günümüzde mevcut olan en hijyenik havalandırma seçeneklerinden biridir.
Sertifika ve Belgeler için tıklayınız.

*Maske talepleriniz için aşağıda yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Trendyol Sipariş Hepsiburada Sipariş N11 Sipariş Gittigidiyor Sipariş

İletişim Formu

Tebrikler Mesajınız Alınmıştır
Başarıyla Tamamlandı.
Hata
Üzgünüz! Bir hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz!
Hata
Üzgünüz! Bir hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz!

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.