İK Faaliyetleri

Çalışan yetkinliklerini ve memnuniyetini arttırmak için sürekli gelişimi destekliyor, bağımsız kuruluş ve üniversitelerle işbirliği yapıyoruz.

2016 yılında Üniversitelerle işbirliği kapsamında çalışanlarımıza 20.000 saatlik “Çalışan Gelişimi ve Motivasyonu” eğitimi düzenledik.

Çalışanlarımızın sosyal yaşamlarında daha mutlu olmaları için Habitat Derneği ile “Cebimdeki Gelecek” projesini gerçekleştirdik.

İş-Kur Programları ile 2016 yılından itibaren yaklaşık 600 yeni çalışanımıza mesleki eğitimler verdik.

Gelecek nesillere bilgilerimizi aktarmak adına Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ve IMA (İstanbul Moda Akademisi) işbirliğiyle yerinde uygulamasıyla Denim Yıkama teknikleri eğitimi verdik. İstanbul Teknik, Ege, 9 Eylül, Uludağ, Tekirdağ Namık Kemal ve Marmara Üniversitesi’nde lisans ve yüksek lisans öğrencilerine eğitimler, seminerler ve webinarlar düzenliyoruz.

2016 yılından beri Çalışan Memnuniyetini arttırmak üzere; konusunda uzman Pazar Araştırma firmalarıyla Çalışan Bağlılığı ve Motivasyonu anketi düzenliyoruz.

Çalışanlarımızın kaynaşması için iftar programları, piknikler, departman etkinlikleri, sosyal faaliyetler, futbol turnuvaları düzenliyoruz.

Çocuklarımız için 23 Nisan resim yarışması, şiir yarışması, kitap bağış kampanyası; genç yeteneklerimiz için inovasyon ve verimlilik proje yarışmaları organize ediyoruz.

Kamu yararına çalışan Sivil Toplum Kuruluşlarına destek veriyor ve birlikte sosyal sorumluluk projeleri geliştiriyoruz.

Kendimizi geliştirmek amacıyla aldığımız Sedex, BSCI, WCA gibi uluslararası denetimlerden başarıyla geçtik.

Kendi çalışanlarımızın yanı sıra tedarikçilerimizin çalışan memnuniyetini ve güvenliğini arttırmak üzere yenilenen ve güçlenen CSR (Kurumsal Sosyal Sorumluluk) ekibimizle projeler geliştiriyor ve denetimler yapıyoruz.