Creatay Studio

Denim, bilindiği gibi yaşayan bir kumaştır. Ürün oluştuktan sonra bile denimin yolculuğu hiç bitmez, giyildikçe devam eder ve yıllar geçtikçe de değerine değer katar. Her denim ürün, arkasında değişen ve gelişen dünyaya ait bir hikâye barındırır. Denimin yolculuğu TAYPA'nın yaratıcı ve yenilikçi tasarımcılarının çizimleriyle buluşarak hayat bulur, bu amaçla;

TAYPA, müşterilerine özel tasarımlar sunmak, müşteri beklentilerinin ötesine geçmek, modayı yakından takip etmenin ötesinde bir moda yaratıcısı olmak amacıyla CreaTay Studio’yu kurmuştur.

CreaTay Studio, yerel ve global arz kaynaklarını kullanarak, alanında yetenekli ve uzman tasarım ekibi, ileri düzey teknolojik donanımıyla; fast, flexible, fashion, focus, friendly yaklaşımıyla müşterilerine tasarımlar ve koleksiyonlar sunmaktadır.

CreaTay Studio’nun proaktif tasarım ekibi, piyasa beklentileri doğrultusunda müşterileri için kumaş, baskı, nakış, dikiş, yıkama ve aksesuar detayları ile ilgili yeni fikirler sunmakla kalmaz, aynı zamanda özel tasarımlarla moda dünyasına yön veren dünyaca ünlü müşterilerine, kapsül koleksiyon desteği de sağlamaktadır.

TAYPA’nın uzman tasarım ekibi, yıkama trendlerini yakından takip etmek amacıyla, dünyanın önde gelen kimyasal ve makine firmalarıyla birlikte workshoplar düzenleyerek, denim dünyasındaki yenilikleri CreaTay Studio’nun tasarımlarıyla buluşturmaktadır.

Bir pamuğun ipliğe dönüşümü ile başlayan bu zorlu ve uzun tasarım süreci, CreaTay Studio’nun sihirli dokunuşlarıyla şekillenmesinin ardından nihai tüketicilerin günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olan ‘’Denim‘’ ürünlere sahip olmasıyla son bulur.

FAKAT BU BİR SON DEĞİL, BİR JEAN'İN HAYATINA YENİ BAŞLAMASIDIR.